Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery urzędniczki straciły pracę. "To nie jest żadna czystka po panu wójcie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2019 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Pani wójt powinna jeszcze zwolnić urzędników którzy mają emeryturę i jeszcze dorabiają
 To chyba niemożliwe , że tacy urzędnicy u nas w gminie są ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a takei ma ultraprawicowe nazwisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To by ich Podlodowski pominął ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie poczytac komentarze , przynamjniej człowieka troche oświeci dlaczego pani Narodowiec i cała gmina tak trzymała strone policjantów ktorzy mi nawiezli 200 wywrotek ziemi,  pewnie miała jakies wobec nich zobowiązania.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy sobie nawiezli na działke tylko w moim sasiedztwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO KSIEGOWA  zapytaj Machulskiej czy nie jest na emeryturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno na emeryturze jest  ta pani od wody i to od wielu lat w dodatku niemiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze w końcu coś się dzieje , cześć osób jest niekompetentna na stanowiskach. O czym wielokrotnie się przekonałam chcą coś załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest stop nienawisci kochajmy sie szanujmy bądźmy ludzmi brawo brawo. Szkoda mi was 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mawiał Lejzorek Rojtszwaniec: zwalniają? - znaczy będą przyjmować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez widziałem jak wozili ta ziemie i sie dziwiłem że gmina nic z tym nie robi tam poszlo kilkaset wywrotek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Piaskach nie zastępcy, tak robotna pani zarekomendowana przez kol. Kołodziejczyka z pewnością się przyda , albo pan Baj niech przygarnie , chłopaki fajna dziewczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ta pani była przyspawana do swego stołka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ona nie jest w pslu co jest grane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nasi Rathaus przyjmie Tę Panią. W Lublinie POtrzeba fachowców i to z bliskich miejsc od Lublina. Bo te dotychczas zajęte przez fachowców z głębokiej prowincji symbolizują niedolę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ona nie jest w pslu co jest grane
 Jak to nie jest ? Znajomy mi mówił że jest prezesem PSL w Mełgwi, tylko go rozwaliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to Pani Narodowiec już od jakiegoś czasu wiedziała, że jej kariera w Gmienie Mełgiew niebawem się skończy. A teraz udaje zaskoczoną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolodziejczyk byl prezesem psl w melgwi ostatnio a ona nie jest w psl cztery lats
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiadz wojtowa i beznadzeja a o konus reszka smiech i d u pa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi  teraz były wójt? wiecie może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...